REFERENCE

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě
Fotogalerie

Svatební párty pro Katku a Vlastu

Velmi rádi bychom poděkovali společnosti Team events za zajištění cateringu na naší svatební after-party. Vše bylo připraveno včas, jídlo bylo chutné, zelenina a ovoce čerstvé. Stoly nazdobeny, všude bylo čisto a vládla tu pohoda po celý domluvený čas. Obsluha velmi příjemná a vstřícná. Akce se i díky vám více než vydařila. Děkujeme mnohokrát a budeme-li někdy potřebovat, víme jistě, kam se s důvěrou obrátit.

Kateřina a Vlastimil Ouřadovi

DRIVE IT

Chtěl bych touto cestou vyjádřit pochvalu Vaši společnosti za vynikající organizaci eventu pro naše klienty konaného dne 27. 9. 2012. Jakožto půjčovna exklusivních a sportovních vozidel světoznámých značek vyžadujeme pro své klienty skutečně top služby a profesionalitu - Vaši zaměstnanci splnili obojí. Rádi se na Vás obrátíme i v budoucnu.

Za společnost DRIVE IT!
David Hlaváček, managing director

Outdoor Discovery

Rádi bychom touto cestou vyjádřili poděkování vaší agentuře TEAM Events, která pro nás organizovala catering na firemní akci konané dne 3. 11. 2012 na Záborčí v Českém ráji. S vašimi službami jsme byli velmi spokojeni. Ceníme si zejména vstřícného přístupu k našim požadavkům a přáním, originality, profesionality, vysoké úrovně nabízených služeb a příjemného personálu. Pokud se naskytne příležitost, rádi bychom využili vašich služeb i v budoucnu.

Za agenturu Outdoor Discovery
Ing. Veronika Mimrová

Automax

V září letošního roku jsme využili služeb Team-events agency pro organizování firemního setkání. Byli jsme velmi spokojeni, neboť nám agentura poskytla plný servis a kvalita jejich služeb byla v naprostém pořádku. Jejich služeb využijeme rádi i při dalších příležitostech.

Jménem společnosti Walmsley enterprises int'l spol. s r.o.,
Lucie Sladká, marketing manager